İŞE ALIM
İŞE ALIM

 

Hada İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti. Ergene/Tekirdağ bölgesinde Türkiye’de faaliyet gösteren 500'e yakın ilaç firması içinde yerini almaya hazırlanmaktadır.

Hada İlaç bünyesinde oluşacak tüm pozisyonlar için GENEL BAŞVURU niteliğindedir ve belirli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Bu nedenle, bu ilana başvurunuz sonucunda tarafınıza cevap mektubu gönderilmeyebilir. Açılan her türlü pozisyon için bu veri bankası kullanılmaktadır. 

Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgili olduğunuz alanda yayınlanmış bir ilan yoksa çalışmak istediğiniz departmanı ve iş alanını belirten bir ön yazı ile birlikte özgeçmişinizi bize iletebilirsiniz.Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

 

GENEL NİTELİKLER

Ergene/Tekirdağ bölgesinde bulunan fabrikamızda değerlendirilmek üzere;

  • Lise, ön lisans, lisans mezunu ve yüksek lisans,
  • İlaç sektöründe deneyimli,
  • İngilizce bilen (pozisyona göre değişen seviyelerde),
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
  • Lüleburgaz ve Çorlu civarında ikamet eden veya kısa süre içerisinde edebilecek olan

İŞ TANIMI

Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız; ik@hadapharma.com adresine güncel özgeçmişleri ile birlikte mail atmalarını rica ederiz.

Başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir. 

*Bu başvurunuz, değerlendirme için yeterli olup firmamıza gelerek ayrıca iş başvuru formu doldurmanız gerekmemektedir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

HADA PHARMA - İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI